niedziela, 6 stycznia 2019

Ponowne powitanie

Witam Was po ponad rocznej przerwie 😊 Ponad rok to dość dużo. Ale to wcale nie było tak, że nie pamiętałam o blogu. Wręcz przeciwnie, myślałam i zastanawiałam się co dalej z nim zrobić. No cóż... w czołówce najbardziej poczytnych blogerów nie jestem 😂 Szczerze to sama nie wiem co mam dalej zrobić. Niby chce pisać bloga, ale nie wiem czy to ma sens. Póki co rozmyślam czy ograniczyć się do fb i instagrama? Czy umieszczać tu jeszcze wpisy? Zagląda tu ktos jeszcze? Chcecie obejrzeć moje prace i o nich poczytać czy lepiej poprzestać na fb i instagramie? Czekam na Wasze opinie w komentarzach.

3 komentarze:

 1. Ja zaglądam :) Mam Cię na pasku bocznym i widzę jak coś nowego publikujesz :) Dla mnie osobiście blog jest takim publicznym portfolio gdzie publikuję swoje prace i robiłabym to bez względu na ilość Obserwujących, a może z czasem będzie ich coraz więcej. Jak masz na to czas to czemu nie? Nie zniechęcaj się :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A najważniejsze chyba, aby nie mieć zbyt wygórowanych ambicji aby być nr 1 - tylko iść swoją drogą, a ludzie sami przyjdą kto będzie pasował :)))

   Usuń
 2. Wszystko co piszesz jest prawdą. Przerwa sama w sobie wynikła z życiowych zawirowań, ale po dłuższym czasie ciężko wrócić i znowu coś napisać ;) Szczerze to myślałam, że już nikt tu nie zagląda. Nie wiem ile faktycznie osób tu zagląda, ale będę tu pisać dla samej siebie, jako kronikę swoich robótek :)

  OdpowiedzUsuń