piątek, 24 czerwca 2016

Wspólne dzierganie i czytanie - Wojny świata wynurzonego. Nowe królestwo.

W środę było kolejne Wspólne dzierganie i czytanie u Maknety. Miałam napisać o tym wczoraj, ale intensywny dzień i panujące gorąco unieszkodliwiło mnie wieczorem. ;) Tymczasem powoli kończę rozpoczęte robótki i dochodzę do jako takiego ładu w moim robótkowym koszu. Poprzednia książka przeczytana. Czas na kolejną, która zakończy czytaną przeze mnie trylogię. 

Obecnie czytam ostatnią cześć trylogii Wojny świata wynurzonego. Głowna bohaterka, Dubhe, ponownie wyrusza w podróż z misją. W poprzedniej części dowiedziała się jak złamać klątwę, która została na nią nałożona. Teraz podąża wraz z czarodziejką Theanną, żeby dopełnić koniecznych rytuałów. Konieczne jest znalezienie pewnych dokumentów i zabicie króla Dohora. 


Na polu robótek sporo się zmieniło. Bluzka zakończona czeka na zdjęcia, podobnie serwetki. Został sweterek dla młodszego i sukienka, którą robię, ale również myślę, czy aby na pewno taka forma topu mi pasuje. Jak na rasową kobietę, często zmieniam zdanie ;) 


Na dniach zakończę też koc dla syna, a na pokazanie czekają serwetki i bransoletki. :)

6 komentarzy:

 1. Być kobietą, być kobietą... Jeśli sukienka to to po lewej, to już mi się ze względu na sam kolor podoba. Zajrzałam do ośmiorniczek - są śliczne i z miejsca zakochałam się w niebieskiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa tej sukienki, bo kolor bardzo letni :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również jestem ciekawa efektu, bo niby mam wzór, ale nie wiem jak mi wyjdzie i jak będzie leżeć na mnie ;)

   Usuń
 3. Czekam na zdjęcia bluzki:) Też uważam, że kolorek włóczki na sukienkę jest boski!:) Pozdrawiam i miłego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) W przyszłym tygodniu może ją pokażę :)

   Usuń